O Nas

Ramiz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa zajmuje się bezpośrednim importem markowych produktów branży dziecięcej i ogrodniczej z Azji.

W ofercie firmy Ramiz znajdują się również w produkty mniej znanych firm które z wielkim powodzeniem równoważą wysoką jakość i atrakcyjną cenę. 

Staramy się aby towar z Chin, który importujemy był zgodny z obowiązującymi trendami zakupowymi panującymi w naszym kraju i regionie. Z każdą dostawą do naszego asortymentu wprowadzane są nowości. 

Jesteśmy stałymi gośćmi na wszystkich najważniejszych światowych wystawach lub targach, zabawek, sprzętu rekreacyjnego oraz sportowego.

Osobiście, odwiedzamy naszych partnerów handlowych, którzy na bieżąco informują nas o zmianach lub nadchodzących trendach w branży.

Kilkuletnie doświadczenie, doskonała znajomość rynku a przede wszystkim coraz liczniejsze grono, zadowolonych partnerów potwierdza atrakcyjność naszej oferty.

Na przestrzeni czasu daliśmy o sobie znać w naszych branżach, stale poszerzamy asortyment, powiększamy stany magazynowe. 

Naszym klientom oferujemy profesjonalną pomoc w doborze towaru a przede wszystkim fachowa i bezpłatną opiekę naszych współpracowników.

Dokładamy wszelkich starań, aby składane zamówienia były realizowane jak najszybciej. Towar prezentowany na stronie www.hurt.ramiz.pl jest dostępny w naszych magazynach od ręki, stany magazynowe są na bieżąco aktualizowane.


Oferujemy również możliwość sprowadzenia całych kontenerów prosto z Azji. Poprzez odpowiednie kontakty, znajomość procedur oraz zorganizowany transport, zachęcamy skorzystać z naszych usług i importować na własną rękę bez obaw o cło, formalności i dostawę, wszystkim zajmiemy się my. Korzystając z naszego doświadczenia, oferujemy możliwość importować towar prezentowany w naszej hurtowni internetowej lub zaproponować własny.

Newsletter

Kontakt

Dział handlowy

 • tel. kom: +48 515 100 098 (dział Hurtowy)
 • tel. kom: +48 780 044 325 (dział Hurtowy) 
 • tel. kom: +48 515 834 955 (serwis -pojazdy dla dzieci)
 • fax: +48 12 263 77 54
 • e-mail: denis@ramiz.pl i hurt@ramiz.pl
 • image denis_malikov
 • Centrala Kraków ul. Rydlówka 5 - Rondo Matecznego
  godziny pracy działu hurtowego Pn-Pt  od 9 do 17
 • Oddział Katowice ul. Markiefki 71
 • Oddział Warszawa
Profesjonalna platforma sklepowa SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie